Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 162 komentarze

W poszukiwaniu prawdy

intheclouds - Świat po mnie nie chodzi

Bo tutaj jest jak jest

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według Macierewicza i jego raportu Polacy zabili Polaków

28 miesięcy po? Po czym? Smoleńsku? Żeby chociaż ten SMOLEŃSK wrzucili łaskawie w cudzysłów.

 

I powtórzę jeszcze raz: żeby było krótko - jeśli jakieś wybuchy były - proszę a wręcz nakazuję szukać na Okęciu i w Polsce. A nie zwalać na dwa bumbumy nad rosyjską ziemią. Ktoś gdzieś musiał podłożyć te ładunki. I nie mogli zrobić tego Rosjanie,a tylko Polacy.

 

Nie mogli tego zrobić Rosjanie, bo:

 

1) 101 latało już po remoncie w Samarze i do Afganistanu i do USA i do Ameryki Pd. Niech mi ktoś powie, że z załogą polskich żołnierzy i z zapasem materiałów wybuchowych w skrzydłach oczekujących 10.kwietnia -  no niech powie, że jest idiotą i w to wierzy.

 

2) 10.04 101 nie zdążył ponoć wylądować w Rosji, żeby mu załadować kilka lasek dynamitu...

 

Gdzie to OKĘCIE?

KOMENTARZE

 • Dziwne pytania zadajesz ...
  "... 7 kwietnia 2010 r. w środę, pod pretekstem kolejnej naprawy autopilota, niezidentyfikowani osobnicy rosyjskiego pochodzenia, BEZ NADZORU, BEZ DOKUMENTACJI I STOSOWNYCH ZEZWOLEŃ, dokonywali "naprawy" autopilota na lotnisku w Warszawie ..."
  http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/70939,antoni-macierewicz-i-salon-24#comment_575629

  "... Tajniacka "naprawa" autopilota w TU-154M 101, przez specjalistów z FSB w środę 7 kwietnia, świadczy według ciebie, że samolot był w 100% sprawny? To co oni tam robili, skoro był sprawny. ..."
  http://2009.salon24.pl/297223,napisy-z-wystawy-o-katastrofie-jaka-jest-prawda#comment_4327870
 • @1normalnyczlowiek 00:02:02
  Kopiuję moje komentarze zamieszczone gdzie indziej, ale na temat:

  Pilot dowodził 101 i nie mógł jej opuścić na chwilę. Chyba nie kłaniał się premierom w Katyniu, to nie jego impreza była.

  Latał też 6.go po rzekomej kilkuminutowej przeróbce salonki. Wciąż szukam tego faceta od przeróbek. Poślubię od razu;) Nawet jeśli piegowaty, łysy czy rudy;)

  Był też 8.kwietnia w Pradze. Pewnie nawet pilot wyszedł z kokpitu, rzucił kluczyki do stacyjki po amerykańsku i powiedział: zaparkuj ładnie i nie zarysuj obok tego Air Force One z Ameryki, bo mi się jakiś tusk wbije w d.

  A później już dwaj nasi piloci, żołnierze z naszego rządowego samolotu popijali czeskie piwo i tańcowali aż się obamalił pewien rudy odważny, co to z bombami latał i się nie bał. A jeszcze ptaka zabił w drodze powrotnej i nie wrócił do pięknej Pragi, choć powinien.
 • cd
  cd. 8 kwietnia:

  Czy ktoś jest w stanie uwierzyć, że 8.kwietnia tu-154 z tuskiem na pokładzie lądował z bombami, na tym samym lotnisku, co Obama? Jeżeli tak, to na pewno z nimi nie wracał do Polski.

  http://www.uwazamrze.pl/artykul/801679.html

  Na tle przygotowań do wizyty prezydenta USA w Polsce widać, jak potężna była skala błędów popełnionych przed wizytą śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu

  Pierwsza, 40-osobowa, robocza grupa rekonesansowa złożona z agentów Secret Service, a także innych agencji pojawiła się w Warszawie miesiąc przed przylotem Baracka Obamy. Dwa tygodnie przed wizytą nad procedurami bezpieczeństwa pracowała już grupa stała – w sumie 200 osób. Na trzy dni przed przylotem prezydenta USA liczba funkcjonariuszy najróżniejszych służb wzrosła do 500. W dzień przylotu wraz z Obamą przybyło dodatkowo 800 osób. W sumie daje to ponad półtora tysiąca ludzi do obsługi zaledwie kilkudziesięciogodzinnej wizyty! I to w państwie, które jest strategicznym sojusznikiem USA! Dla Amerykanów to jednak żaden argument. Liczą się procedury i bezwzględnie przestrzegany zakaz odstępstw od nich. Tylko to jest w stanie zapewnić sukces.
 • @intheclouds 00:36:53
  Nie wiem w co gra Maciarewicz, ale wiem, że to nie jest czysta gra. Następny, który udając szukającego prawdy, skutecznie ją zaciemnia, bijąć po emocjach naiwnych Polaków. Wogóle temu człowiekowi nie wierzę nawet w 1%.

  Po pierwsze w czasie tak nagłośnionej wizyty, która leżała w kregu zainteresowań plolityków na całym świecie i nie tylko Polityków, Rosja, która ciągle propagandowo się niszcy, nie poszła by na taki numer, bo byłoby to zbyt grubymi nićmi szyte.

  Po drugie jeżeli ktoś trochę grzebał w technikach manipulacji, ten wie, że oficjalne wersje wydarzeń są podawane w takiej tonacji, aby wywołać odpowiednie skojarzenia u odbiorców oraz odpowiednie emocje i Maciarewicz nie robi nic innego. On jedynie oddala ludzi od prawdy, na zasadzie,: "Nie musicie się już tym przejmować, ja się tym skutecznie zajmę" I zajmuje się tylko celowo od dupy strony.

  A ja się pytam, gdzie są filmy i zdjęcia z odlotu z Okęcia, gdzie sa pożegnainia z rodzina na lotnisku? Gdzie jest delegacja witająca ich na miejscu lądowania, gdzie jest tego namacalny ślad?

  Moim zdaniem to robota Polaków dobrze opłaconych przez zachód lub Mosad, oczywiscie za zgodą "centrali" i przy pełnych jej dyrektywach. To nie trzeba być Sherlockiem Holmesem.
 • @katerina404 02:28:41
  Zgadzam się i dodam tylko, że po ostatnim raporcie ZP uważam, że pozostała już tylko jedna wersja zdarzeń „smoleńskich” prezentowana od początku (12-04-2010) przez mgr inż. Krzysztofa Cierpisza z Lund w Szwecji. Skłaniam się też do hipotezy FYMa, że przewodniczący został zadaniowany,
  Szczęść Boże
 • @Skanderbeg 09:10:34
  taaaak...PUTIN to nie wariat !!! i dlatego zrobił to u siebie ...inaczej międzynarodowa komisja juz dawno by ustaliła że sprawcą był PUTIN !!! A TAK mamy co widać...
 • @intheclouds 00:17:54
  "... Kilka dni przed lotem do Smoleńska rządowy tupolew był naprawiany przez rosyjską ekipę ściągniętą z zakładu w Samarze. Mechanicy usuwali awarię bloku sterowania w układzie autopilota. Czy ta naprawa mogła mieć związek z katastrofą w Smoleńsku? ..."
  http://clouds.salon24.pl/227496,tu-154-nie-polecial-do-smolenska-7-kwietnia

  "... Ile osób mogło więc polecieć z Tuskiem?
  Jeżeli rząd dysponuje sprawnymi 4 Jakami, to myślę, że właśnie takim Jakiem poleciał premier 8. kwietnia do Czech... "
  http://clouds.salon24.pl/227496,tu-154-nie-polecial-do-smolenska-7-kwietnia#comment_3223570

  http://www.radiownet.pl/publikacje/jan-tomaszewski-o-podrozy-do-smolenska-po-katastrofie-10-kwietnia-2010-archrw
 • @katerina404 02:28:41
  Naaa, ubecka hołoto

  http://youtu.be/OZKQdvDnX68

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=861
 • @katerina404 02:28:41
  jasne a polityka Rosji jest podporządkowana ineresom Polski.....

  ach Ci terminatorzy żydowscy... nie dość ze zabili Polaków to jeszcze zastrasyli Putina na jego terenie....
 • @Skanderbeg 09:10:34
  jasne i ktos go zastraszył by się nie wygadał przypadkiem....
 • autorka
  Ma Pani racje,
  nikt nie wnika i nie interesuje się kwestiami które Pani poruszyła... (piszę o czynnikach oficjalnych)

  ale dywagacje innych komentatorów są trochę z marsa,
  za zamach w Smoleńsku odpowiedzialni są ludzie narodowości polskiej i rosyjskiej (pomoc w zacieraniu śladów chociażby, jest współsprawstwem) + kto na tym skorzystał.
  Rosja z tym zarządem Kremla jest dla Polski zagrożeniem nr 1.
 • @Skanderbeg 11:12:37
  czy zgadza się Pan ze zdaniem że absolutną koniecznością dla Polski jest zmiana ferajny która jest obecnie przy żłobe ?
 • @Skanderbeg 11:12:37
  Należysz do tych zacnych osób na naszym forum, które bez zastrzeżeń przyjmują wyniki rosyjskiego śledztwa w Smoleńsku, które rozPOczęło się od dobijania rannych, a następnie rozbijania wraku i fałszowania rejestratorów lotu i tych obrazujących trajektorię lotu Tu-154M 101 i tych będących zapisem fonicznym. Rosjanie POnoć robili to dla jaj, tak jak młody Michał Tusk sygnował faktury ksywką Józef Bąk. A co? Przekonuje cię coup de grâce zadany profesorowi Wiesławowi Biniendzie przed redaktor Monikę Olejnik, która w kilku prostych żołnierskich słowach (tata pułkownik, choć nie wojska tylko tajnych służb PRL) obaliła wyniki jego wielotygodniowych eksperymentów i wyliczeń i udowodniła, że brzoza mogła złamać skrzydło samolotu bowiem znajomy znajomego pani Moniki pana Krzysztofa Łozińskiego jak rąbał brzozę to bardzo się sPOcił i stwierdził, "że każdy wieśniak wie, że brzoza nie jest miękka" sic. No i w ten sPOsób - jak to ujęła redaktor Olejnik, "teoria inżyniera Biniendy legła w gruzach." Czyli RaPOrty Maku i KBWLLP są prawdziwe, a teorie spiskowe panów Biniendy, Nowaczyka, Szuladzińskiego, Czachora, Berczyńskiego i Rudego to "sheer nonsense". CBDO PS Nie wiadomo tylko dlaczego brzoza sama się złamała. Każdy inżynier mechanik, nawet bez obliczeń wie o tym, że przy zderzeniu dwóch belek łamie się tylko słabsza. Jakim cudem tu miałyby ulec złamaniu oba elementy, drzewo i skrzydło? Do złamania drzewa wystarcza huragan o prędkości powyżej 100 km/godz (np. Puszcza Piska). Huragan Katrina osiągnął prędkość 250 km/godz i zdemolował całe południe USA ( nie takie drzewka). Skrzydło samolotu wytrzymuje prędkości rzędu 1000 km/godz plus turbulencje! To nawet nie jest porównywalny rząd wielkości! Wytrzymałość skrzydła była na pewno dziesiątki razy większa od wytrzymałości drzewa. Każdy, kto używa głowy do myślenia, a nie tylko do noszenia czapki wie co o tym myśleć. Wszystkie te najbardziej fantastyczne teorie spiskowe: "jak walnęło, to się odłamało", "tak lądują debeściaki", "jak nie wylądujemy to nas zabije" nawet gdyby były prawdziwe, a nie są, nie tłumaczą dlaczego ważąca 78.6 tony maszyna rozbijając się na setki tysięcy kawałków w kontakcie z miękkim POdłożem nie zostawiła w ziemi nawet wgłębienia. Eksplozja w POwietrzu to wyjaśnia. SPOsób prowadzenia śledztwa przez MAK, zabezpieczania dowodów i regularne kłamstwa POdawane do publicznej wiadomości w tym serwowane w czasie gdy nie odnaleziono jeszcze czarnych skrzynek POdobnie jak i wykorzystywanie tysięcy agentów wpływu siejących dezinformację z różnych części świata, świadczą, że mieliśmy do czynieni z zamachem. Ни хуя себе.
 • @Skanderbeg 11:12:37
  beneficjentem zamachu w Smoleńsku bez wątpienia był ówczesny Marszałek Sejmu RP,
  proszę wnikiliwie wysłuchać słów posła SLD Marka Wikińskiego po pierwszej turze wyborów prezydenckich z wyjaśnieniem dlaczego on nigdy nie zagłosuje na obywatela Komorowskiego :
  http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/211738,Salon-polityczny-Trojki,
  na stronie kliknąć na znak głośnika, nagranie od 5 minuty...
  niewątpliwie zadowoleni byli również panowie spod znaku SOWY........
  + obecni administrratorzy Rosji....
 • @all
  Fragment mojej wcześniejszej notki na ten temat:
  -----------------------------------------------------------
  2. jak był zamach bombowy to musi być zamachowiec i możliwość podłożenia ładunków. Kiedy podłożono ładunki i w jakim kraju: Rosja-Samara albo Polska (bo nie Haiti). Musimy stwierdzić, że raczej w Polsce - dlaczego?
  A dlatego: p. Nowaczyk na podstawie danych z FMS/TAWS, które na prośbę MAK zostały przez UA odczytane, odkrył że TU leciał cały czas powyżej drzew i anten.
  Więc się pytam, czy Rosjanie będący zamachowcami sami tak by się podłożyli? Raczej nie - więc zostaje Polska. Poza tym jeżeli Samara, to samolot by latał z dwiema bombami tak długo i do tego już wtedy scenariusz wypadku musiałby brzozę przewidywać :))).

  3. kolejny problem; mamy już wg ZP czysty zamach. Dane ruskie wykluczają kolizję z drzewem, to ja się pytam po kiego zamachowcy kombinowali z dwoma bombami w okolicach Siewiernego, zamiast dać jedną i odpalić na wysokości gwarantującej sukces przedsięwzięcia? Że niby chcieli upozorować wypadek? Ale przecież dane z TAWSa odczytanego na ruską prośbę go wykluczają!!! Bez wodki nie razbierjosz.
  ----------------------------------------------------
  Jak jeszcze raz to czytam to nasuwa się logiczny wniosek, że jednak ruscy dali tylko inscenizację. Ilość niekonsekwencji w przebiegu całego zdarzenia jest tak duża by dać sygnał - "my tu tylko trochę złomu ustawiliśmy i przycięliśmy drzewka, a o ludzi to się pytajcie swoich".
 • @intheclouds 00:36:53
  Ile razy można przypominać oczywistości ?
  Prezydent Obama przybył do Warszawy NA ZAPROSZENIE WŁADZ RP. Władzom RP na tej wizycie zależało, więc spełniły wszystkie życzenia amerykańskiej ochrony.

  Prezydent Kaczyński leciał do Smoleńska BEZ zaproszenia władz FR.
  Co więcej, władze rosyjskie wcale by się nie przejęły, gdyby nie przyleciał..

  Możliwości działania polskich służb na terenie Rosji były więc TYLKO takiie, na jakie zgodzili się Rosjanie.
 • @Skanderbeg 11:12:37
  Co ty, oszołomie za BZDURY piszesz??? Św.p PREZYDENT RECZYPOSPOLITEJ był prawdziwym patriotą i polakiem, któremu zależało, aby POLSKA BYŁA POLSKĄ!!! Ty chyba tego nie rozumiesz i dlatego piszesz GŁUPOTY!!! Już ci paru blogerów napisało to samo!
 • @val 09:21:37
  Nie kompromituj się już. Daj dowód że samolot wyleciał z Okęcia. Daj dowód wyprawy posłanek Kempy i Szczypińskiej pociągiem do Smoleńska.
 • @panMarek 08:27:59
  Tak. Cała reszta - to bicie mgły. Z AM na czele.
 • @KOSSOBOR
  Bardzo tajemniczy zamach. Na oko Rosja z naszymi zdrajcami. W praktyce dosłownie każda strona, przy czym jednak "nasi" z Rosją ewidentnie szyli sytuację na "naturalny wypadek". Jednak coś się wydarzyło nieoczekiwanego, właśnie ten wybuch zapewne.

  Gmatwanie sprawy przez takich jak Macierewicz może wskazywać na koszerno-masońskich udziałowców. Cyrk z myleniem ciał chyba wysadzi wreszcie PO, ale to trzeba nagłośnić odpowiednio.
 • @Marek Kogut 10:29:18
  Nikt nie musiał go zastraszać. To zwykła dyplomacja.

  Zrobił wszystko, aby prowokacja nie spełniła swojej zamierzonej roli, wywołania konfliktu polsko-rosyjskiego i skłócenia sasiadów wzniecając wśród obu stron nienawiść.

  Przecież kontynuacją prowokacji w kierunku napięcia między Polską i Rosją, były wydarzenia w czasie Euro i też im "biedakom" nie wyszły tak jak planowali.

  Putin nie jest palcem zrobiony, tylko jest wytrawnym politykiem i nie da się tak łatwo dać sprowokować.
 • @Marek Kajdas 23:43:50
  Wygląda na to, że nic ich nie wysadzi z siodła. tylko rozkaz z góry. A i tak góra zostanie...
 • Trzeba zatem szukac motywu smoleńska
  A motywem było nic innego jak zdestabilizowanie państwa polskiego i Rosji. Rzucenie podejrzenia na Rosję, wywołanie konfliktu miedzy sasiadami, co w ich odczuciu jest o tyle łatwe, że wszyscy kojarzą komunizm jako twór radziecki, nie wnikając w prawdziwa historię.

  Putin wie natomiast stara prawdę, że historię piszą zwycięzcy. I on ta prawdziwą historie dobrze zna.

  Teraz chodzi o to, abysmy pozbawieni złudzeń co do Rosji, całą swoja adorację złozyli Hameryce, city London i Brukseli, jako tych wybawców od złych Ruskich. I zarówno Kaczyński, jak i Maciarewicz doskonale ida po tym wytyczonym szlaku, a Maciarewicz jeździ na sraczke do naszych oprawców z achodu na skargę jak małe dziecko, licząc na ich rzetelna pomoc.

  I oczywiście może i ją uzyska po to własnie, aby udowodnić, ze bez Hameryki i całego tego światowego, bandyckiego przywódctwa nie damy sobie rady z Ruskimi, więc mamy nie mysleć, tylko wykonywać dyrektywy unijne i sprowadzać do Polski amerykańskie drony do śledzenia obywateli.

  Macie oczy i nie widzicie, macie uszy i nie słyszycie. A ja sobie tu w Polsce amerykańskich dronów nie życzę i całej tej ich zafajdanej technologii, która służy ubezwłasnawalnianiu obywteli na zasadzie: "Róbcie co Wam władza światowa nakazuje, bo my wiemy najlepiej co dla Was jest dobre.

  Przeciez to nie Ruscy szerzą propagandę gloryfikowania pedałow, zdziczeń, to nie Ruskie trują nas lekami i szczepionkami, to nie Ruskie zmuszają nas do placenia haraczy.

  Ci, którzy w Ruskich upatrują zła sa agentami systemu i mam gdzies czy świadomymi czy nieświadomymi, bo idiotami też się brzydzę.
 • @katerina404 09:48:35
  dla ścisłości nie upatruję zła u Ruskich (mam tam rodzinę i realia życia tam znam dobrze i ich lubię, takich normalnych ludzi pochodzenia rosyjskiego), źródłem zła jest aktualna administracja Kremla,faktycznie palcemnierobiony Putin , który "dorobił" się już na prezydentowaniu ok 70mld dolarów, na pewno w sposób "uczciwy" , który ma na koncie wiele zabójstw swoich obywateli, lektury: Korporacja zabójców, Wysadzić Rosję (autor się uwiarygodnił, bo Putin nie zawahał wydać się co najmniej 20 000 000 dolarów, by go potraktować skutecznie polonem) albo delikatniejsze Głową w mur Kremla, Pandrioszka, a najbardziej poznawcze jest popić z Rosjaninem, i szczere pogadać..... Rosja faktycznie udowodniła wiele razy w historii wieczną przyjaźń Polsko Rosyjską. Porozmawia Pani z tymi co przeżyli Sybir etc, kolejna pozycja : Kiedy Bóg odwrócił wzrok, toteż Pani szczepionki etc to jest mały pikuś w prównianiu z losem polskich dzieci zgotowanym przez bolszewię. Nie gloryfikuję USA ale mając wybór, nie zastanawiam się. Dziwne jest że kto ma kasę to spierd... la z tego putinowksiego raju na ten zgniły i zawszony zachód. Może Pani wychowała się na wypocinach Sartra,który po wizycie w ZSRR, na pytanie dlaczego Rosjanie nie wyjeżdżają do Europy odpowiedział w stylu sprzedajnej lewackeij prostytutki : bo są szczęśliwi, i nie mają ochoty......
  Ilu Polaków zamordowali Rosjanie a ilu Amerykanie ?
  z innej beczki : czy widzi Pani absolutną konieczność usunięcia od żłobu ferajny obecnie dojącej Polskę?

  PS teraz o to chodzi aby Polska była mocna, nieprorosyjska, i nie prounijna ale proPOLSKA właśnie. Na dzisiaj to nasi włodarze wypinają zad raz na wschód raz na zachód, kręcąc przy tym super lody....
 • @katerina404 02:28:41
  gdzie sa relacje TV z pierwszego dnia ?

  Dlaczego niektore z nich ocenzurowano nawet na youtube ?
 • @Skanderbeg 11:12:37
  wyjatkowo trafne uwagi,

  na usprawiedliwienie moge tylko dodac, ze Kaczynscy to idealisci wierzacy w honor w polityce.
 • @Marek Kajdas 23:43:50
  Dlaczego wszyscy podejrzewaja tylko Rosjan i Polakow,

  czy myslicie, ze obce sluzby nie maja agentow zarowno w sluzbach polskich jak i ruskich ?
 • @katerina404 09:48:35
  podzielam

  "Ci, którzy w Ruskich upatrują zła sa agentami systemu i mam gdzies czy świadomymi czy nieświadomymi, bo idiotami też się brzydzę.
  "
 • @Marek Kogut 11:22:46
  jak na razie, to tylko sluzby USA maja oficjalna "licencje na zabijanie" szkodzacych amerykanskim interesom ludzi na calym swiecie.
 • @interesariusz z PL 11:54:26
  Nie, oczywiście że nie, ale to nie Amerykanie zamordowali tylu Polaków w historii, i wymaganie ode mnie o wiarę w dobre intencje Pana bogacza , pułkownika Putina obraża mnie. Ale rozumiem tych którzy tego wymagają, to się opłaca...... i nie nazywam ich idiotami, ale raczje pragmatykami materialnymi....  Czy zgadza się Pan z absolutną koniecznością zmiany ferajny "dbających" teraz o Nasze dobro wspólne ?
 • @Marek Kogut 12:13:49
  To nie Rosjanie zabijali Polaków ale ulokowane tam podrobione żydostwo, syjoniści znaczy sie, komuniści sponsorowani z zachodu, pozyteczne bydełko. Zło nie idzie stricte od Ruskich a cała historia jest mocno zniekształcona i zakłamana dla doskonałego wypwłniania proroctw kreatorów światowego nierządu. Ot co. Podniecaj sie Pan dalej ptrzeszłością, mimio, że teraźniejszość dopiero pokazuje, jak to wszystko toczyło się przez wieki całe aby dojść do takiego stanu zniewolenia ludzkosci całej, nie tylko Polski.

  Takie dramaty podobne do polskich maja wszystkie narody na świecie, każdy w innym wymiarze, a wszedzie szponca grupy V kolumny psychopatów, którym zamarzytło się rządzić światem.

  Dopóki tego Pan nie zrozumie, to dalej będziemy bić pianę o przeszłości, a w tym czasei oparwcy nas zachipuja (i to nie będa Ruskie), zabiora nam wszystkie prawa, otocza nas kordonami nacpanej i wypranej z mozgu policji i wleza z butami do naszego prywatnego zycia co już robia. Na dodatek wykończa nas moralnie, zdrowotnie i ekonomicznie. Gratuluję trzeźwego myślenia.

  Takich polityków myślących lewą półkula mózgu li tylko, to my mamy już w nierządzie. Nie potrzeba nam podsycaczy gniewu na naród, który obecnie z naszym ubezwłasnowolnieniem nie ma nic wspólnego.

  Trzeba się zając tym co jest, a nie tym co było. A i to co było, nie było tak, jak Was w szkołach uczyli.
 • @Marek Kogut 12:13:49
  Nie twierdzę, że Putin jest ideałem, bo i sama polityka z gruntu jest czymś brudnym i zafajdanym. Jednak nie można sie dziwic, że przywódca tak wielkiego kraju chce odbudowywać jego potęgę, że jest w Rosji zakaz promowania homoseksualizmu, ze Rząd rosyjski zażądał od Amerykanów zamknięcia biura USAID, Agency for International Development (Agencji d.s. Międzynarodowego Rozwoju).

  Niby dlaczego Rosja ma być pachołkiem Brukseli i syjonistycznych cwaniaków oraz NATO i innych kryminalnych instytucji. Wystarczy, że my jesteśmy takim pachołkiem za zgoda i przyzwoleniem marionetkowych, tępych polskich politykierów.
 • @katerina404 12:28:47
  nadal Pani nie odpowiedziała na pytanie zasadnicze; czy widzi Pani absolutną konieczność odsunięcia od władzy Tuska et consortes dla DOBRA POLSKI?
 • @Marek Kogut 13:26:07
  Oczywiście, że nie tylko należy Tuska odsunąć od władzy, ale nawet postawić przed Trybunałem stanu za zdradę państwa polskiego. To jest pachołek Brukseli i lizus Angeli Merkel z plemienia węża. To szkodnik i na dodatek ignorant jeżeli chodzi o wiedzę. Jedynie troche lepiej od Wałęsy i Komorowskiego umie budować zdania. To wszystko.
 • @katerina404 15:11:21
  Diekuję Pani, i na tej bazie możemy prowadzić konstruktywną rozmowę. Ja oczywiście też nie widzę innej możliwości dla Polski.
  Co do Brukseli zgadzam się z Panią; to jest jedna wielka banda nierobów , cwaniaczków, złodzieji, mieszkałem swego czasu w Belgii przez kilka lat i o tylu rzeczach się nie pisze, a o tylu się słyszy tam; tam jest taki burdel, nikt nie wie o co chodzi, oprócz tego że prawie każdy wie jak ciągnąc kasę, liczba afer (w większości wyciszanych) nie wiele odbiega od polskiej normy, ale w tej dyscyplinie nikt nie jest w stanie odebrać Polsce tytułu mistrza wszechczasów... co do reszty i kości niezgody między nami, każdy ma swoje poglądy i życiowe doświadczenia, to że ktoś ma je zupełnie inne niż ja, nie spowoduje tego że nazwę go idiotą albo agentem.

  myślę, że spotkamy się jeszcze w sieci, mimo rónicy zdań na jakiś temat, będę pamiętał ze łączy nas sprawa zasadnicza.
  pozdrawiam
 • @Marek Kogut 18:16:57 PS
  bardzo ważne kwestie poruszone sa pod tym linkiem, szczególnie słowa któe padają ok 60min......

  http://www.youtube.com/watch?v=_UyPYfPoPLQ
 • W skrócie ku Pamięci...
  Wylot z Okęcia
  - W przeddzień wylotu Zespół"Serwisu" Producenta(?) dokonywał
  naprawy lub też wymiany Urządzenia Nawigacyjnego(?)
  Od czasu "Remontu" podawano przygotowane Informacje do
  publicznej wiadomości:
  -"Kłopoty" z urządzeniami samolotu w tym jak PODKReślano - NAWIGACYJNE.
  -"wchodzili i dłuższy czas majstrowali w części Ogonowej".
  - Załoga stwierdziła dość duży "wyciek" pod silnikami w tej części.
  - Mechanicy czy też załoga dokonała "organoleptycznego"
  sprawdzenia wyciekłego płynu. Lepkość,zapach,smak - ktoś oblizał
  umoczony palec, uspokoił że może to być woda(!) po Naprawie i
  malowaniu uszkodzenia spowodowanego przez bociana".
  - samolot Był"Myty"(!?) MYCIE? Wodą po malowaniu? Akwarelkami?
  Nie przed malowaniem ?
  - Mechanicy(?) stwierdzili Uszkodzenie Systemu WENTYLACYJNEGO
  - nie naprawili! Samolot wyleciał z NIECZYNNĄ WENTYLACJĄ i
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Warunki Techniczne
  "Na samolocie zabudowane były pironaboje typu PP-3: 12 szt. w
  głowicach APC-1670 , gaśnic ppoż. typu 2-8-1 systemu .......
  5 szt. stacjonarnych aparatów tlenowych ???-5 dla ww. członków załogi
  z pojemnikami ??-1 zawierającymi indywidualne maski tlenowe......
  • pojedyncza butla tlenowa ???-25/150? o pojemności 25 l;
  Samolot miał w bakach 12000 l.Paliwa oraz na pokładzie 16x2l.+ 1x 25l
  czyli = 58l. czystego "sprężonego" Tlenu.
  W momencie katastrofy zostało "Zużytkowane" kilkanaście butli z tlenem oraz 10-11 ton paliwa !!!
  Każdy kto skończył Szkołę Średnią i poznał Podstawy Chemii,Wie że Paliwo (nafta lotnicza) + Tlen w odpowiedniej proporcji to tzw. "mieszanka piorunująca".
  Mieszanki Piorunujące mają takie właściwości że "Eksploduja" a samolot staje się w pewnych warunkach taką "latającą bombą"
  --------------------------------------------------------------------------------
  Ostatnie sekundy lotu: Proszę zwrócić uwagę na Datę Informacji.
  Kesja - Wto Kwi 13, 2010 15:40

  To nie mogła byc wina pilota ..
  Z relacji tego młodego czowieka w niebieskim swetrze-polar ...wynikało że samolot miał kłopoty już w powietrzu ,zrozumiałam że skrzydło odpadło w górze,potem było zderzenie z wieżyczka a potem cała reszta
  To tak jakby,ten samolot rozpadał sie po kawałku w trakcie lotu i w tej prędkości rozpadały się jego kawałki po tym lesie...
  Samolot nie spadł i się roztrzaskał ,ale rozpadał się i wytyczał szlak .

  Może gdzieś ,ktoś pokaże ten film ,może uda się przemycic ...
  pokazywany był ok. południa na typ2 lub na lokalnej 'info'
  ---------------------------------------------------------------------------------
  Samolot - Bomba! czyli "Czysta pirotechnika"!
  Wiadomo, że ładunek został umieszczony w przestrzeni ładunkowej na wysokości centropłata. Jakikolwiek klasyczny ładunek spowodował by znacznie mniejszą fragmentację płatowca, a szczególnie kadłuba i z dużym prawdopodobieństwem mozna stwierdzić znacznie większy pożar.... z .Opinii pirotechnika

  Znalezione 3.06.2010

  alfred :
  Od 10.04. próbuję dopchać się do władz?? mediów?? z żądaniem
  wyjaśnień – dlaczego robią idiotów z polskiego społeczenstwa.
  Ponieważ :
  1.w dniu 10.04.nadawano reportaż na POLSAT NEWS dotyczący tegoż
  wylotu.
  2.w studio “gadające głowy” m.innymi wymieniały nazwiska części.....
  ......

  10.Nareszcie pokazano nasz samolot powiedzieli,że schodzi do lądowania.
  Latał nad lotniskiem, już był nad pasem ale się poderwał skręcił
  trochę w bok zaczepiając skrzydłem o mur ogradzający lotnisko i
  przewody na których były zawieszone osłony(pomarańczowe) lamp.
  Odleciał jeszcze kawałek i upadł. Kołami w dół (nie było ich
  widać !!!) Pokazał się ogień na ogonie, póżniej nad dziobem.
  Samolot był cały.
  W tej sytuacji przełączyłem na TVN24 i tu pokazano samolot w
  kawałkach,bez kadłuba (kiedy kadłub się rozleciał ????)

  Podchorąży z Bódy Róskiej (nv), czw., 29/03/2012 - 14:39

  Cytowaną opinię o wybuchach butli z "gazem" warto potraktować poważnie.
  Otóż paliwo lotnicze,a było tego ok.12ton nie jest "wybuchowe", chyba
  że mu się pomoże i dotleni.Coś z tym paliwem stać się musiało.
  Ot .Zagadka! 12 ton paliwa to pewno z 15000 litrów - morze.
  W wypadku zapłonu spaliło by się pół Smoleńska.
  Po "złamaniu" skrzydła mogło trochę wyciec no powiedzmy 2000 litrów
  (zbiornik). Co z resztą.>?
  Na pokładzie było kilka butli z TLENEM.Instalacja w kabinie pilotów oraz
  bodajże 6 czy 8 butli (mniejszych) dla pasażerów. Butla pilotów (6 l?)
  została "odnaleziona" , z pasażerskich tylko dwie.
  Jeżeli "zainicjował" się taki wybuch paliwa z tlenem to powstała "samoistnie" tzw. Bomba Termobaryczna i ze wszelkimi skutkami jej wybuchu.
  W telefonie śp.Merty do żony słychać taki "szum" (syk?) wiatru ......
  coś tam się "działo".
  Jeśli ktoś widział skutek wybuchu "pustej" beczki po benzynie! Było by
  wytłumaczenie gdzie "znikło" paliwo i dlaczego samolot wygląda jak "wygląda".!

  Gość (nv) 29/03/2012 - 16:01.


  W miejscuCentropłata wskazywanym przez Ekspertów Komisji Sejmowej Pana Macierewicza, gdzie był "wybuch" znajduje się kanał wentylacji i klimatyzacji samolotu..
  Film transmisja z "lądowania" (kilkusekundowy) pokazał się na TV Polsat
  Polsat News w dn.10.04.2010r. ok godz.8 rano.......czemu zaprzecza
  10 lipca 2010: O rozsądek apeluję

  Skoro zostałem wywołany do odpowiedzi z imienia i nazwiska….

  Jako człowiek związany z Polsat News bardzo bym chciał,by stacja miała takie zdjęcia.Pomijając już aspekt społeczny
  i możliwość niezwykłej pomocy jaką taki film uczyniłby wszystkim, którzy prowadzą śledztwo i prawdziwie wyjaśniają tę
  katastrofę, a nie doszukują się scenariuszy ze spiskiem w tle. Gdybyśmy mieli takie zdjęcia,......................
  http://sprawa.salon24.pl/195621,polsat-news-czy-nagral-na-zywo-moment-zamachu#comment_2806741 (2010-06-22)
  marekkacprzak.salon24.pl

  Marek Kacprzak: Dziennikarz. Gospodarz programu Nowy Dzień z Polsat News
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  Jednak taki filmik - podgląd z kamery BYŁ. Panie Kacprzak!
  ....................................................
  9 July 2010 godzina: 10:07 pm
  rejtan :
  Znalazłem bodaj trzy linki wskazujące,że jakaś transmisja w Polsat News była np.pt.”Katastrofa w Smoleńsku-Audycja na żywo w Polsacie” ale niestety wszystkie są usunięte z Youtube’a..(www.youtube.com/watch?v=9jBaOJgEDXo&feature=related)....................
  ................................
  Moja mama,wiekowa,ale umysłowo bardzo sprawna osoba,oglądająca w telewizji tylko sport i politykę,twierdzi z uporem,
  że 10 kwietnia widziała w telewizji jak prezydencki samolot najpierw przechylił się na skrzydło a potem spadł...........
  .......
  11 July 2010 godzina: 7:07 pm
  3toto :
  Myślę,że nie jest to wizja szaleńca.Wiktor Bater,który niemal zaraz po katastrofie tajemniczo zniknął i Krzysztof Knyż (operator) który tuż po katastrofie zginął – byli na lotnisku w Smoleńsku!......................

  Przyczyną katastrofy były “dwa wielkie wstrząsy”, a nie uderzenie o brzozę.....
  To prawda z tymi wybuchami.Wiedziałem o tym już niecałą godzinę po katastrofie. Jechałem wtedy autobusem MPK i słyszałem rozmowę kobiety do której dzwoniła rodzina ze Smoleńska.Mówili,że widzieli i słyszeli dwa wybuchy jak samolot był jeszcze w powietrzu.Rozmawiałem później z nią na ten...
  @Yurko 23:36:07
  "Jednak nie wszystko zostało dobrze zsynchronizowane. Już o 7:52 ujrzano w TV relację z katastrofy "samolotu prezydenckiego"
  Czy można coś więcej na temat:
  - kto jest autorem tego screenu z Polsat News i czy jest on autentykiem?
  nadużycie link skomentuj
  35stan 13.08.2012 23:51:43
  @35stan 23:51:43
  Jest więcej screenów z tego momentu,co kilka minut.Autentyzm można sprawdzić po powiększeniu.Pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj
  Yurko 14.08.2012 00:02:44

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY